KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12767175

nr 1276 7175

Ilkka Pärni

(f. 1959), Sverige

Blandteknik, Monogramsignerad, 30x26 cm

Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:48:19

23/9 12:03:11 1      400 kr
23/9 20:43:20 2      Vinnande bud

Ilkka Pärni

Läs mer om Ilkka Pärni